.

.

Dla Nokia 7 Plus przypadku iMAK Jazz Mesh Slim Skóry Twarde etui Telefon Dla Nokia 7 Plus przypadku Screen protector film

Dla Nokia 7 Plus przypadku iMAK Jazz Mesh Slim Skóry Twarde etui Telefon Dla Nokia 7 Plus przypadku Screen protector film

Ocena klienta:

€ 4.15
Figurka produktu
Na stanie

Hurtownie z rabatem. Drodzy Rosyjski przyjaciel, według Rosyjskiego Post Polityki, to's potrzebujesz swoje imię i nazwisko, aby wysłać go. proszę, powiedz mi swoje imię i nazwisko, dzięki. 1. kupujący z Rosji, proszę napisać swoje imię i nazwisko! w Rosji nie było nowy prawa, wszystkie paczki potrzebują kupujący "pełna nazwa = pierwsza nazwa + patronymic (opcjonalnie) + nazwisko, w przeciwnym razie przesyłka zostanie zwrócony z powrotem do sprzedawcy! Adres = paszport adres!!!
2. kupujący z innych krajów, należy również potwierdzić masz napisać prawidłowe informacje o odbiorcy (imię i nazwisko, adres, kod pocztowy, numer telefonu).
3. o wysyłce : Darmowa wysyłka jest tylko przez Chiny Poczta Lotniczej poczta, to trwa 15-100 lub więcej dni roboczych do ciebie. Hong Kong Post Air mail jest zazwyczaj 15-30 dni szybciej.
4. proszę sprawdzić dobre model produktu, kupujący właścicielem styl jeśli dotyczy, kupujący właścicielem powoduje produkt nie może być stosowany, w winić siebie.
5. mamy również nie nie obiecać czas wysyłki, to wszystko jest sterowany przez pocztę, jesteśmy zobowiązani do kupującego w ciągu 3 dni od dokonania płatności, i zorganizować wysłać do ciebie, załadować śledzenia biletów numer po wysyłać towary, może zapytać na netto, dziękuję!
6. jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług, produktów i zdjęcia, opis jest spójny, otrzymywać produkty mają jakieś pytania, prosimy o kontakt z nami. Otrzymać satysfakcję produktów, proszę mi dać pochwały, życzę powodzenia!

Więcej danych

Bundle:
Case & Screen Protector
Kompatybilny marka:
Nokia
Typ:
Aneks Skrzynki
Cechy:
Jazz Mesh Case
Retail package:
Tak
Nazwa marki:
Imak
Funkcja:
Odporna na brud,Anti-knock
Projekt:
Zwykły
Rozmiar:
Fit as phone
Comaptible Model:
Nokia 7 Plus

Kategoria produktu