.

.

Wysokiej jakości 8 metrów/działki Tkaniny Żakardowe Wstążki 5 cm brązowy tle kwiaty wzór LS-3629

Wysokiej jakości 8 metrów/działki Tkaniny Żakardowe Wstążki 5 cm brązowy tle kwiaty wzór LS-3629

Ocena klienta:

€ 7.40
Figurka produktu
Na stanie

1. Proszę odnieść się do wielkości cm lub mm z wstążką. proszę nie odnoszą się do cali! 2. produkty w naszym sklepie jest mierzona przez strony, rozmiar będzie miał 1-2mm błąd, umysł proszę nie kupować, dziękuję!! 3. nie Może przyjąć wadliwy produkt należy kupić ostrożnie!!! 1 yard = 0.91 metr
materiał : poliester
szerokość pasma : 5 cm długość 8.5 metrów
aby uzyskać więcej Jardów, skontaktuj się ze mną. @nasz sklep wszystkie produkty użyć ręcznego pomiaru, nie będzie pewna błędu, jeśli umysł po klient proszę rozważyć zakup lub proszę nie kupować @ nasz sklep wszystkie produkty nie zawsze w jednym kawałku, jeśli chcesz w jednym kawałku poinformuj nas, to nie należy go kupić, dziękuję. @ jeśli szukasz jeden specjalny punkt widzieliście gdzieś proszę skontaktuj się z nami, możemy może pomóc znaleźć swoje chciał pozycji!
@ BEZPŁATNA WYSYŁKA zamówienie zostanie dostarczone przez CHINY POST. dostawa ime jest w większości przypadków 15 do 40 dni roboczych. czas dostawy jest w zależności od poszczególnych krajach postal service. We ponosi żadnej odpowiedzialności za towary opóźnione ze względu na the usługi Zarejestrowany Lotniczej Poczta lub China Działki lub jakiekolwiek inne okoliczności opóźnienia, że wydarzy przez fakt że nasze dostawy są wysyłane z zagranicy. If trzeba swoje dostawy szybkie skontaktuj się z nami za ekspresowa wysyłka opłaty. @ międzynarodowy Wyrażenia/kurier zajmie około 3-7 dni roboczych do miejsca przeznaczenia. proszę nam powiedzieć, w zaawansowane jeśli chcesz międzynarodową Ekspresową wysyłkę i cieszymy się, aby wysłać ci ofertę. @ jeśli masz zamówienie 150 dolarów/postaramy się wysłać go jako bezpłatną wysyłkę z express, to jednak jest w zależności od kraju lub obszar oznaczenie. @ wszelkie pytania na temat SPRZEDAŻY HURTOWEJ, prosimy o kontakt z nami, a otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin, z ofertę, że mam nadzieję jest swojego upodobań. zapraszamy do obejrzenia w moim sklepie sprzedaży hurtowej produktów i ceny hurtowej rabaty.
@ produkujemy również wstążki w swoim własnym dostosowanym projektem, począwszy od tylko 0.30 za m (z wyjątkiem wysyłki). proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać minimalna wielkość zamówienia dla spersonalizowanego projektu wstążką. każdy styl, rozmiar i kolor wzór może być dostosowane dla ciebie. czas produkcji jest na ogół @ wynosi od 3 do 7 dni roboczych. aby uzyskać więcej informacji o płatności i ostra; s i wysyłki prosimy o kontakt z nami.
@ produkty wysyłamy są dokładnie kontrolowane przez naszych oddanych pracowników przed wysłane się w celu dokonania zakupu w naszym sklepie przyjemne jeden.

Więcej danych

Typ produktu:
Wstążki
Szerokość:
2
Rodzaj tkaniny:
Ryps
Technika:
Żakardowe
Styl:
Pojedyncze twarzy
Wzór:
Kwiat
Numer modelu:
LS-3629
Materiał:
100% poliester
color:
as picture

Kategoria produktu