.

.

Nowy zwierząt 6 sztuk/zestaw czarny kot widelec do owoców kotek obiad Garfo Cartoon dzieci żywności Mini Picks

Nowy zwierząt 6 sztuk/zestaw czarny kot widelec do owoców kotek obiad Garfo Cartoon dzieci żywności Mini Picks

Ocena klienta:

€ 1.00 -44 %
€ 1.77
Figurka produktu
Na stanie

-15.49/piece Opis 
"Specyfikacja
Warunek : 100% nowy i wysokiej jakości.
Ożywić swoje party z tych ant party picks. Oni prowadzić swój żywności bez przenoszenia go dala!
Party picks zaprojektowany, aby wyglądać jak mrówki robotnice.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS.
Picks rozmiar : 6 cm.
Kolor : czarny.
Pakiet zawarte
6 pcs * czarny kot Party Picks." Nasze atuty 1. przetwórni sprzedaży bezpośredniej, a nie dystrybutor; 2. uważać sprawdzić przed wysyłać out; 3. szybkie odpowiedzi na państwa pytania
Wysyłka 1. wysyłka na całym świecie. 2. zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności. 3. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Mamy Będzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest Zadowolenie klienta! 4. ze względu na statusu i różnic czasowych, będziemy wybierać wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy Dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
Powrót 1. kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać wadliwych rzeczy z powrotem do wymiany w okresie gwarancji. 2. nasza gwarancja nie rozszerzyć do wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są pod Normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika część. 3. produkty wadliwe muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie data. Dla wszystkich powrotu Produkty klienci musi skontaktować się z nami na powracającego adres. we wszystkich przypadkach, kupujący zwrócić wysyłka Opłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. Będziemy odpowiedzialni za Opłata pocztowa z zamienniki. Zwrot zostanie wykonane po otrzymaniu wracającą rzecz.

Więcej danych

Nazwa marki:
feiqiong
Produkcja:
Owoce widelec
Materiał:
Plastikowe
Plastikowe typu:
Pp
Numer modelu:
JJ6517
Funkcja:
Ekologiczne
Certyfikacja:
Ciq
Typ sztućce:
Widły

Kategoria produktu