.

.

SUS 304 Ze Stali Nierdzewnej Plac Polerowana Łazienka Uchwyt Na Papier Toaletowy Uchwyt Na papier Do Papieru Ręcznik Łazienka Akcesoria

SUS 304 Ze Stali Nierdzewnej Plac Polerowana Łazienka Uchwyt Na Papier Toaletowy Uchwyt Na papier Do Papieru Ręcznik Łazienka Akcesoria

Ocena klienta:

€ 12.00 -33 %
€ 17.79
Figurka produktu
Na stanie

-51.36/piece -53.19/piece -57.60/piece -60.85/piece -13.99/piece -54.62/pieceimię i nazwisko : Modny uchwyt na papier toaletowy uchwyt na papier Toaletowy w łazience na ręcznik papierowy kwadrat akcesoria łazienkowemateriał : Stal Nierdzewna 304waga netto : 262 Ginstalacja nasze Usługi1. We wsparcie dropshipping i hurtowy.2. możemy wysłać zdjęcia produktów po dokonaniu płatności.3. możemy oznaczyć pakiet jako PREZENT i twierdzą niższą cenę dla ciebie. zwykle sprzedawać nasze produkty bez sprzedaży detalicznej pakietu, należy pamiętać, to przed zakupem.
jeśli potrzebujesz pakietu detalicznego, skontaktuj się z nami i zapłacić za dodatkowe części dla pakietu! Szczegóły dostawy
1. Wysyłamy na Całym Świecie.Z WYJĄTKIEM NIEKTÓRYCH ODLEGŁYCH OBSZARACH.
2. Zamówienia będą przetwarzane w ciągu 24-48hours od weryfikacji płatności.
3. Przed zakupem, Proszę upewnić się, że adres jest poprawny. Lub nie, proszę poprawić go przed płatności.
4. jeśli nie może otrzymać pakiet w ciągu 30 dni po wysyłce, prosimy o kontakt z nami.
płatności
1. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.uwaga : kiedy dokonać płatności za pomocą Escrow, pieniądze się bezpiecznie zdeponowane na koncie.pieniądze będzie tylko być uwalniane do nas po potwierdzeniu dostawy.
2. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.3. If nie można sprawdzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut, a spróbuj ponownie.The Płatności muszą być zakończone w ciągu 3days.
gwarancja Informacje1.12 miesięczną Gwarancją Producenta, Kupić z ufnością!2. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz swój przedmiot, proszęSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI NA RAZ!3. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i wrócił do nas w okresie gwarancji w oryginalnym opakowaniu.4. Oddawanie wysyłki opłata powinna być zapłacona przez Kupującego.
powrotna Polisa1. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.2. utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta!prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię.nie jest możliwe, aby rozwiązać problemy, jeśli nie wiemy o nich!3. Wszystkie wiadomości zostanie odebrane w ciągu Dwóch dni roboczych. jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości do naszych Trademanager. należności Polityki : 1. We będzie ustawić wartości celnej tak niskie, jak to możliwe, aby uniknąć podatków problemy.2. cła przywozowe, podatki i opłaty incurr nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszt.3. Kupujący ponosi odpowiedzialności za wszystkich dodatkowych opłat poniesionych (Jeśli w ogóle)4. Dla naszych klientów z Brazylii : jeśli zdecydujesz żadnych kurierzy, proszę zostawić swój numer podatkowy tak, które zapewniają swoje dostawy sprawnie.

Więcej danych

Typ:
Posiadacze papieru
Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Numer modelu:
N Series Paper Holder

Kategoria produktu