.

.

Sexy pończochy czarny Nylon kolana wysokie skarpety przezroczyste Skarpetki biały przędzy netto Lace Medias De Mujer Sexy cienkie kobiety pończochy

Sexy pończochy czarny Nylon kolana wysokie skarpety przezroczyste Skarpetki biały przędzy netto Lace Medias De Mujer Sexy cienkie kobiety pończochy

Ocena klienta:

€ 5.73
Figurka produktu
Na stanie

Sexy pończochy czarny Nylon kolana wysokie skarpety przezroczyste Skarpetki biały przędzy netto Lace Medias De Mujer Sexy cienkie kobiety pończochy

O produkcie :
Czasami, aby zwiększyć efekt obrazu, będziemy dodać kilka dodatków na produkcie, takich jak naszyjniki, pasy. chyba we wyraźnie przedstawione, albo my domyślne produkty nie zawierają te akcesoria, proszę informowany. O kolor :
Zdjęcia są prawdziwe strzał, czasami ze względu na innym świetle i ekran, spowoduje pewne różnice koloru, proszę zrozumieć, O rozmiar :
Rozmiar produktu przez naszą ręcznego pomiaru, jest dokładne, proszę mieć pewność, aby kupić. Czasami w procesie pomiaru będzie mieć 1-3 cm błąd, to jest normalne, nie problem z jakością, proszę podać swoje uprzejmie zrozumieć. Proszę wybrać rozmiar w zależności od własnych rysunek i odnoszą się do pomiaru daliśmy w internecie. Nie wybrać rozmiar według twojego kraju rozmiar. O usługi :
Jeśli masz jakiekolwiek pytania w proces zakupów, proszę skontaktować się z nami, będziemy służyć państwu 24 godzin. Odpowiedź do ciebie z maksymalną prędkością O płatności :
1) Ali Express obsługuje Visa, Master Card, Maestro kart debetowych, i przelew za pośrednictwem banków. Aby dowiedzieć się więcej o metod płatności na Ali Express, proszę odnieść się do http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
2) proszę dokonać płatności w ciągu 3 dni od zamówienia, jeśli to możliwe. będziemy po prostu wysłać towar do ciebie w zależności od adresu, który napisał w Ali Express, jeśli chcesz zmienić, proszę zostawić wiadomość podczas składania zamówienia. O wysyłce :
1. oferujemy wszystkie rodzaje różnych przesyłki usługi dla różnych życzenie, jak następuje :
The 1st : darmowa wysyłka, China post lotnicza parcel.
Wybieramy China air parcel darmowa wysyłka przewoźnik priorytetem. Trzymamy prawo do wyboru innych przewoźnik odpowiednio.
The 2nd : Non-darmowa wysyłka-EMS, E-pakietów lub DHL global mail; my polecamy używać e-pakiet i global maili.
Po wybraniu metoda sprzedawcy wysyłka, wyślemy towar w ciągu 5 dni roboczych od zapłaty. Czasami z powodu pogody powoduje lub wypadki spowodowane przez opóźnienia w dostawie. Proszę zrozumieć, że jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami niezwłocznie O opinie :
1. jeśli jesteś zadowolony z naszych przedmiotów, poświęć chwilę, aby zostawić nam pozytywne opinie. Jesteśmy zależni od satysfakcji klientów, aby odnieść sukces. Dlatego swoje pozytywne opinie z 5 gwiazdek jest dla nas bardzo ważne.
2. jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę nie zostawiaj żadnej negatywnej opinii przed skontaktowaniem się z nami. zrobimy wszystko możemy i pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy. Złożyć negatywną opinię nie jest późno jeśli problem jest nie rozwiązany

Więcej danych

Płeć:
Kobiety
Typ artykułu:
Pończochy
Długość produktu:
Higt
Materiał:
Poliester
Nazwa marki:
Weiweihu
Obscene Obrazu:
Nie
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Typ wzoru:
Stałe
Grubość:
Cienkie
Colour:
White, Black
Main Fabric Component:
Polyester Fiber
Style Details:
Perspective
Model:
Net Yarn
Type:
Thin
Design:
High Socks
Applicable Sex:
Female Skarpetki
Cosplay:
Cute Girl
Style:
Medias Sexy Muslo

Kategoria produktu