.

.

nowy i oryginalny, 90 dni gwarancji MIG10J503H MIG10J503HA

nowy i oryginalny, 90 dni gwarancji MIG10J503H MIG10J503HA

Ocena klienta:

€ 5.82
Figurka produktu
Na stanie

Jesteśmy profesjonalnym sprzedaży marki SCR agenta, zaletą cena, mając nadzieję na długoterminowej współpracy z tobą Musimy jesteś zadowolony Nr 1 : o Informacje o płatności
Akceptujemy usługi Escrow. Nr 2 : o Cła i opłata manipulacyjna :
Dla wszystkich zamówień klientów, nie ładować wręczać opłaty, nawet 1 pcs część.Gdy części przyjedzie na lokalny zwyczaj, jeśli części były pobierane cła, nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie należności celnych lub podatków importowych.   Nr 3 : Abount Informacje wysyłka :
Będziemy wysyłać swoje przedmioty w ciągu 1-5 dni roboczych po zapłaty rozjaśnia.Standardowa wysyłka za pomocą międzynarodowego Airmail, przedmioty statek z chin, a to trwa 7-14 dni roboczych (2-3 tygodni) do odbioru dla większości obszarów.Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu 30 dni roboczych (5 tygodni), prosimy o kontakt w celu zbadania sprawy. (brazylii. Włochy. 5 ~ 8 tygodni)
Nr 4 : O informacje zwrotne :
Dążymy do osiągnięcia a 5 gwiazdek ocena dla każdej transakcji. Proszę nie hasty, aby zostawić wszelkie negatywne informacje zwrotne!!!. jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt przed wystawieniem negatywnej opinii, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Więcej danych

Kolor:
MIG10J503H, MIG10J503HA
Pakiet:
Tak
Komunikacji bezprzewodowej:
Przewód Sterowania
Numer modelu:
MIG10J503H
Kanał:
1
Nazwa marki:
IAIC
Wykorzystanie:
Uniwersalny
Częstotliwość:
ROHS

Kategoria produktu