.

.

DARMOWA WYSYŁKA >@@> klasyczny biały perła baroku wielokolorowe shell flower naszyjnik ze skóry s2337 ^^^@^ Noble styl Naturalny Grzywny jewe &

DARMOWA WYSYŁKA >@@> klasyczny biały perła baroku wielokolorowe shell flower naszyjnik ze skóry s2337 ^^^@^ Noble styl Naturalny Grzywny jewe &

Ocena klienta:

€ 16.00 -31 %
€ 23.25
Figurka produktu
Na stanie

wysyłka : BRAK PUDEŁKA
po zapłaty jest rozliczane, będziemy zwykle poczta pocztą lotniczą (Hongkong Post/China Post) w ciągu 1-3 dni roboczych.
mamy przewidzieć, że międzynarodowa dostawa trwa około 15-35 dni roboczych (sob & Sun & Święto państwowe nie są wliczone). jednak, uprzejmie proszę pamiętać, że niektóre kraje mogą wystąpić dłuższy dostawy ze względu na lokalny odprawy celnej.
proszę NIE ZOSTAWIAJ NAS 1 lub 2 ocena opinie ze względu na długi czas wysyłki. po pełnej zapłaty i wysyłane przedmiot w ciągu 1-2 dni. but jakiś czas poczta może będzie mieć problem lub bardzo zajęty. please zrozumieć
jeśli twój lokalny zwyczaj jest w trakcie ładowania, podatku lub należności celnych przywozowych, przykro nam, że to nie będzie częścią naszej odpowiedzialności. możesz skontaktować się z lokalnym urzędu celnego, aby zobaczyć dodatkowych kosztów przed złożeniem oferty.
proszę zauważyć, że koszty przesyłki opłata każdego elementu liczony jest oddzielnie, oznacza to, że masz również zapłacić za koszty przesyłki opłata za KAŻDY element jeszcze masz łączyć zakupu, jest to najwyraźniej, ponieważ opłata pocztowa jest wprost proporcjonalna do ciężar całego pakietu.
INFORMACJE ZWROTNE
swój entuzjazm jest najlepszym reklamy I może poprosić o. gdy masz swój nowy element w ręku, proszę wrócić do wystawić opinię. powiedz mi i innych, co myślisz. aby zobaczyć informacje zwrotne wysłane przez innych klientów, kliknij tutaj :

Więcej danych

Numer modelu:
necklace
Kształt 's wzór:
Okrągły
Wisiorek rozmiar:
mm
Styl:
Trendy
Typ łańcucha:
Link łańcucha
Naszyjnik typu:
Łańcuszki naszyjniki
Płeć:
Kobiety
Materiał:
Pearl
Metale typu:
Pozłacane
Typ artykułu:
Naszyjniki
Grzywny lub mody:
Moda
Fine or Fashion:
Fashion
Item Type:
Necklaces

Kategoria produktu