.

.

E27 do E27 Extend Adapter 35 cm E27 do E26 Elastyczny Uchwyt Lampy Converter Socket Bazy Żarówka LED Rozszerzenie wtyczka

E27 do E27 Extend Adapter 35 cm E27 do E26 Elastyczny Uchwyt Lampy Converter Socket Bazy Żarówka LED Rozszerzenie wtyczka

Ocena klienta:

€ 0.85
Figurka produktu
Na stanie

Wszystkie nasze produkty zostały starannie dobrane i są takie same jak na zdjęciu, które można zobaczyć na naszym sklepie. Mamy już niech produkt kolor wydają się prawdziwym tak daleko, jak to możliwe, jednak ze względu na monitorze kolor błąd nie mniej lub bardziej ma trochę inny. Ale na pewno produkt kształt jest taki sam jak na zdjęciu.
Pozycja Funkcje : Model : E27 męski na E27 extension adapter Materiał korpusu : zmniejszających palność PBT Kontakt materiał : przewodzącej miedzi Długość : 350mm Waga : 96g
Pakiet Zawiera : 1 x E27 do E27 extension adapter
A.Ważne obowiązki, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te ładowarki są nabywcy odpowiedzialność.
B.Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed zakupem.
D.Te opłaty są normalnie zbierają dostarcza towarowego (wysyłka) firma lub gdy ty podnosisz rzecz up.
E.Proszę zostawić nam swoje EORI/VAT/RFC numer jeśli masz podczas wyboru drogi Ekspresowej, to zadane przez firmę transportową.   A.Normalnie wszystkie zamówienia będą realizowane w ciągu 2 dni roboczych od daty płatności lub data e Check jest wyczyszczone. będziemy informować poprzez swój zarejestrowany e-mail po zamówienie jest wysyłane z naszego magazynu.
B.Upewnij się, że adres na płatności jest prąd. numer telefonu jest zalecany do bardziej dokładne dostawy. nie jesteśmy odpowiedzialni za niewłaściwą lub undeliverable adresu.
C.Chiny poczta lotnicza poczta czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do 20-50 dni roboczych.
D.Ekspresowe czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników; może to potrwać do 3-15 dni roboczych.   A.Obecnie, można płacić za pomocą Moneybookers, Visa, Master Card i przelew bankowy. Można również zwrócić z wybrać debetowych kart w tym Maestro, Solo, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B i Euro8000. Więcej opcji płatności będą dostępne na Ali Express w przyszłości.
Pozytywne opinie zostaną pozostawione po potwierdzeniu zamówienia! I dziękuję za pozytywny komentarz i opinie. Swoje zachętę zachowa nas do przodu i stale poprawy naszych usług. Jak jesteś, Jesteśmy również postaramy się jak najlepiej, aby uniknąć neutralną lub negatywną opinię spowodowane przez nieostrożność lub nieporozumień. mamy prawdziwe nadzieję, jako kupującego oczekiwania jest inny, gdy jesteś niezadowolony z albo produktu lub nasz serwis można najpierw daj nam znać i dać nam rozsądnym czasie, aby rozwiązać problem dla ciebie z nasza szczerość i profesjonalne podejście.  

Więcej danych

Typ artykułu:
Oprawka converter
Numer modelu:
E27 to E27
Nazwa marki:
DelightFire
Materiał:
flame retardant PBT and copper
Warranty:
2 years
Certification:
CE & RoHS
Features:
E27 to E27 extension adapter
SKU:
lca0028-001

Kategoria produktu