.

.

DIYKIT Bezprzewodowy 4.3 cal Foldabel Monitor Samochodowy Noktowizor Backup Tyłu Aparatu Widok Kamery Z Tyłu Samochodu

DIYKIT Bezprzewodowy 4.3 cal Foldabel Monitor Samochodowy Noktowizor Backup Tyłu Aparatu Widok Kamery Z Tyłu Samochodu

Ocena klienta:

€ 25.00 -8 %
€ 27.32
Figurka produktu
Na stanie

4.3 Cal Zestaw Kopii Zapasowych Samochodów Kamery Cofania Samochodu Monitor LCD Wyświetlacznajlepsze rozwiązanie dla twojego samochodu odwrócić systemuwodoszczelny aparat fotograficzny o szerokim kącie widzeniabezprzewodowy nadajnik i odbiornik
wysokiej jakości monitor TFT LCD
2 kanał wejścia wideo
łatwa instalacja 4.3 cal Składany Monitor TFT LCD Widok Z Tyłu Samochodu dla Kamery DVD VCR tylko twój samochód jest wyposażony w ten kompaktowy i modne wideo systemu odwrotnego, na całym świecie za samochodem nie kłopoty masz już! co więcej, możesz cieszyć się wideo, które pochodzi z DVD itp dzięki swojej 2 wejścia wideo.
o 2 Wejścia Wideo :   dwa wejścia są zarówno wejścia wideo, biały jeden dla kamery cofania, i żółty jeden do innych urządzeń wideo wejście, takich jak DVD wejścia wideo. jak wyświetlacz urządzenie może tylko jedno wejście wideo na raz. ponieważ światło cofania kamera cofania jest podłączony do swojego samochodu kabel zasilający, kiedy odwrócić samochód, the kamera cofania zostanie włączony, i monitor wyświetli biały wejście wideo, którego pochodzi z kamery cofania sygnału. podczas cofania samochodu jest zakończona, the kamera cofania jest wyłączony, monitor będzie wyświetlać żółty wejście wideo ponownie. 4.3 '' monitor, kompaktowy rozmiar z błyszczącym przypadku projektowania dla luksusowego wygląd; jeden przycisk ze składaną funkcji dla łatwej obsługi, lepszą ochronę, gdy nieużywany; podłączyć do 2 kamer dla wielu kierunek widzenia; Auto przełączać się między 2 wejścia wideo, wsparcie Video2 cofania priorytet; wentylatory chłodzenia i dwustronne naklejka projekt dla lepszej pozycji ochrony; kompatybilność z dowolnym CCTV/kamery cofania samochodu, samochodowe odtwarzacze DVD. aparat fotograficzny : ten Samochód tylna Kamera Kolor CMOS jest nowy i nie używany wysokiej jakości kolorowa kamera. o Wysokiej rozdzielczości szeroki widok kąty i dobrą wodoodporny funkcji, jego doskonale, aby rozwiązać problem złej widok z tyłu samochodu efekt, pomóc zmniejszyć incydentów i wypadek. Wysokiej rozdzielczości i 120 stopniowym widokiem kąty z dobrą wodoodporny funkcji. zastosowanie do różnych Pojazdów : samochód, ciężarówka, RV, mini-van itp rozwiązać problem złej widok z tyłu samochodu efekt, może pomóc zmniejszyć incydentów i wypadków z jego elegancki i nowoczesny projekt, ten aparat jest bardzo popularny gdy samochód z powrotem, obraz pokaże Odwrotnej wiodących linii wykonane z wysokiej jakości i wytrzymałego materiału jego prosty i skromny projekt i mały rozmiar nie będzie zwrócić wszelkie uwagi. będziemy wysyłaćNTSC/PAL w zależności od kraju, jeśli masz inne wymagania, proszę zostawić wiadomość. 2.4 G Bezprzewodowa transmisja & receriver konwersja dowolnego kamera cofania za pomocą standardowego złącza RCA do bezprzewodowa kamera z tym uniwersalny nadajnik i odbiornik kit.
eliminuje potrzebę, aby uruchomić kabel długość pojazdu, wystarczy podłączyć nadajnik na koniec i odbiornik w monitor kamery koniec.

Więcej danych

Materiał soczewki:
Plastikowe
Nazwa marki:
DIYKIT
Rodzaj materiału:
Abs
Prowadzenie Linii:
Tak
Typ alarmu:
Pojazd backup kamery
Drut lub bezprzewodowej:
Bezprzewodowe
Materiał powłoki:
Plastikowe

Kategoria produktu