.

.

Weldless Czajnik Gródź o-ring Wymiana Zestaw, czerwony Silikon Spożywczy, 5 zestaw/partia

Weldless Czajnik Gródź o-ring Wymiana Zestaw, czerwony Silikon Spożywczy, 5 zestaw/partia

Ocena klienta:

€ 3.99
Figurka produktu
Na stanie

zastępstwo zestaw silikonowy o-ring grodzi do czajnika.  TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ!jeśli masz jakiekolwiek pytania na kosztach wysyłki, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail przed zakupem elementu (-ów).PŁATNOŚĆ :
akceptujemy tylko Escrow. Karta kredytowa jest łatwe, aby dokonać płatności na Escrow. wysyłka i fakturowania adresy musi pasować.
płatność powinna być wysyłane w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji. w przeciwnym razie elementu (-ów) będzie relist i nieodpłatne sprawa będzie rozważyć.WYSYŁKA :
zawsze wysyłamy przedmiot (y) w ciągu 5 dni roboczych (Sobota i Wakacje brak w zestawie) w momencie otrzymania zapłaty. Elementu (-ów) zostaną wysłane przez rejestracja lotniczej poczta z tropić liczbę.
to trwa około 15-20 dni roboczych do wysyłki NAS, kanada, Wielka Brytania, Australia i Japonia 20-30 dni roboczych do innych countries.6-8 tygodni do statku Brazylia, hiszpania, włochy lub innych krajów do innych krajów nie podano.
wysyłka czas może wpływa przez Organy Celne opóźnienia, wakacje, imprezy lub innymi niepewność. my nie może zagwarantować czas przyjazdu.
upewnij się, że zgadzasz się z czas dostawy przed zakupem.
jeśli chcesz, aby wybrać dowolny inny szybszy Wyrażona, proszę o kontakt przed zakupem.ODPOWIEDŹ :
jesteśmy zobowiązani do Pozytywnej Informacje Zwrotne po otrzymaniu płatność. Jeśli z JAKIEGOKOLWIEK POWODU nie czujesz się mamy zdobył
pozytywnej Informacje Zwrotne, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail, będziemy komunikować się tak szybko, jak to możliwe, aby rozwiązać KAŻDY problem.
opuszczamy pozytywną informacje zwrotne dla wszystkich zakupów i docenić, udostępnianie swoje doskonałe doświadczenie z innymi Ali Expressers!GWARANCJA :
gwarantujemy, że wszystkie rzecz opisy są dokładne. w przypadku, element jest uszkodzony lub ciebie otrzymał niewłaściwy element,
skontaktuj się z nami poprzez Aliexpress E-mail. będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać każdy problem tak szybko, jak to możliwe.ZWROTY :
zwroty lub wymiany są akceptowane na większości przedmiotów w ciągu 14 dni od daty otrzymania NIEUŻYWANY, ale klient hav eto płacić ekstra wysyłka koszt.
skontaktuj się z nami przed powrotem elementu (-ów).proszę Zwrócić Uwagę :
należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/zakup.
te opłaty są zwykle zbierają dostarcza towarowego (wysyłka) lub gdy ty podnosisz rzecz up
- nie mylić je na dodatkowe koszty wysyłki.     POMOC                          1p : jak mogę zapłacić za zakupy?                A : akceptujemy tylko Escrow. Karta kredytowa jest łatwe, aby dokonać płatności na Escrow.    2p : robi elementu (-ów) wysyłka z tracking number?          A : tak, wszystkie elementy ia wysyłka z tropi liczbę w każde zamówienie, i można zobaczyć status przesyłki na odpowiednią stronę internetową.

Więcej danych

Typ:
Akcesoria barowe
Materiał:
Gumy silikonowej
Akcesoria barowe typu:
O-ring
is_customized:
Yes

Kategoria produktu