.

.

Ze Stali nierdzewnej 304 1/2 NPT Blisko Brodawki-1.5 L Montażu Rur Homebrew Sprzętu

Ze Stali nierdzewnej 304 1/2 NPT Blisko Brodawki-1.5 L Montażu Rur Homebrew Sprzętu

Ocena klienta:

€ 7.15
Figurka produktu
Na stanie

W 1.5 "L sutek jest wykonany ze stali nierdzewnej 304 i jest to około 1/2" gwintu po obu stronach tego montażu i 1/2 cal sekcja, który jest unthreaded przestrzeni między wątków. TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ! Jeśli masz jakiekolwiek pytania na kosztach wysyłki, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail przed zakupem przedmiot (y). PŁATNOŚĆ :
Akceptujemy Escrow tylko. Karty kredytowej jest łatwe, aby dokonać płatności na Escrow. Wysyłka i fakturowania adresy musi pasować.
Płatność powinna być wysłane w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji. W przeciwnym razie pozycja (s) będzie relist i nieodpłatne sprawa będzie rozważyć. WYSYŁKA :
Zawsze wysyłamy przedmiot (y) w ciągu 5 dni roboczych (Sobota i Wakacje nie w zestawie) po otrzymaniu płatności. pozycji (y) zostaną wysłane przez rejestracja lotniczej poczta z tropić liczbę.
To trwa około 15-20 dni roboczych do wysyłki Usa, kanadzie, Wielkiej Brytanii, australii i Japonii 20-30 dni roboczych do innych countries.6-8 tygodni do statek Brazylia, Hiszpania, włochy lub innych krajów do innych krajów nie podano.
Wysyłka czas może pod wpływem Celnej opóźnienia, wakacje, imprezy lub innymi niepewność. Nie mogliśmy gwarantujemy czas przyjazdu.
Upewnij się, że zgadzasz się z czas dostawy przed zakupem.
Jeśli chcesz wybrać dowolny inny szybszy Wyrażona, proszę o kontakt przed zakupem. ODPOWIEDŹ :
Jesteśmy zobowiązani do Pozytywnej Informacje Zwrotne po otrzymaniu płatności. jeśli z JAKIEGOKOLWIEK POWODU nie czujesz się zdobyliśmy
Pozytywnej Informacje Zwrotne, prosimy o kontakt z nami przez Aliexpress E-mail, będziemy komunikować się tak szybko, jak to możliwe, aby rozwiązać WSZELKIE problem.
Opuszczamy pozytywną informacje zwrotne dla wszystkich zakupów i docenić można udostępnianie swoje doskonałe doświadczenie z innymi Ali Expressers! GWARANCJA :
Gwarantujemy, że wszystkie rzecz opisy są dokładne. W przypadku, że element jest uszkodzony lub otrzymaniu niewłaściwy element,
O kontakt poprzez Aliexpress E-mail. Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać każdy problem tak szybko jak to możliwe. POWROTY :
Zwrotów lub wymiany są akceptowane na większości NIEUŻYWANE rzeczy w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient hav eto płacić ekstra wysyłka koszt.
Prosimy o kontakt przed zwrócić przedmiot (y). Uwaga :
Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup.
Te opłaty są normalnie zbierają dostarcza towarowego (wysyłka) firmy lub gdy ty podnosisz rzecz up
-Nie mylić je dla dodatkowe koszty wysyłki.  POMOC1 P : Jak mogę zapłacić za zakupy?A : Akceptujemy Escrow tylko. Karty kredytowej jest łatwe, aby dokonać płatności na Escrow.2 P : Nie elementu (-ów) wysyłka z tropi liczbę?A : Tak, wszystkie elementy ia wysyłka z tropi liczbę w każde zamówienie, i można zobaczyć status przesyłki na odpowiedniej stronie internetowej.

Więcej danych

Typ:
Akcesoria barowe
Certyfikacja:
Ce/ue,Ciq
Metal rodzaj:
Ze stali nierdzewnej
Nazwa marki:
Brew Shark
Materiał:
Metal
Akcesoria barowe typu:
Homebrew Fitting

Kategoria produktu