.

.

MSOR-25 szt Zawodowe Skórzane Klocki Klocki Pomarańczowy Sax Tenor Saxophone Wymiana Części Woodwind Instrumenty muzyczne i Accesso

MSOR-25 szt Zawodowe Skórzane Klocki Klocki Pomarańczowy Sax Tenor Saxophone Wymiana Części Woodwind Instrumenty muzyczne i Accesso

Ocena klienta:

€ 7.00 -8 %
€ 7.57
Figurka produktu
Na stanie

profesjonalny saksofon tenorowy klocki
jeden zestaw zawiera 25 klocki
to może być dobrze skonstruowane, aby zapewnić szczelne uszczelki
to samo jak obrazek
Materiał korpusu : Owce Skóry
Materiał powierzchni : wełny sukno
kolor : brązowy
Waga netto : 72g
pakiet Wymiary (L * W * H) : 114*100*112 MM/4.49*3.94*4.41 Cali
ilość : 25 Sztuk
Pakunek zawiera :
2 x pad (średnica 51mm)
1 x pad (średnica 47mm)
1 x pad (średnica 44mm)
3 x pad (średnica 42mm)
1 x pad (średnica 40mm)
3 x pad (średnica 38mm)
1 x pad (średnica 36mm)
2 x pad (średnica 33mm)
2 x pad (średnica 30mm)
1 x pad (średnica 29mm)
4 x pad (średnica 20mm)
1 x pad (średnica 18mm)
1 x pad (średnica 17mm)
1 x pad (średnica 10mm)
1 x pad (średnica 9mm)
tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm. wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.gwarancja i Konserwacja :
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę.
kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12 monthfree konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za costsof na części do wymiany.

Więcej danych

Typ:
-

Kategoria produktu