.

.

AYiCuthia Narzeczona gospodarstwa kwiaty, Romantyczny Ślub Kolorowe Panny Młodej Bukiet, czerwony różowy niebieski i fioletowy bukiety ślubne 'fioletowy s135

AYiCuthia Narzeczona gospodarstwa kwiaty, Romantyczny Ślub Kolorowe Panny Młodej Bukiet, czerwony różowy niebieski i fioletowy bukiety ślubne &39;fioletowy s135

Ocena klienta:

€ 10.79
Figurka produktu
Na stanie

Piękne Kości Słoniowej kwiat panny młodej druhny Bukiet Ślubny Sztuczny Kwiat Róży Bukiet Kryształ Bukiety Ślubne Zapraszamy do AYi Cuthia store ZADOWOLENIE KLIENTA Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, przed lub po dokonaniu zakupu. Jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji. POWROTNA POLISA Twoja satysfakcja jest zawsze naszym priorytetem. Kiedy otrzymał pakiet, zachęcamy do sprawdzić i upewnić się, że sukienka zostały wykonane na zamówienie specyfikacji.
Spróbuj na swojej sukni jak najszybciej bez ruchu znaczniki, zmienianie, lub mycia sukienkę. Akceptujemy tylko przedmiotów w ich oryginalnym condition-niezużytej, niemytych, niezmienione, i nieuszkodzone z oryginalnymi etykietkami i pakietów. wszystkie zwroty muszą być wysłane w ciągu 7 dni od wysyłki są odbierane.
Prośby do powrotne rzeczy ze względu na kwestie jakości, uszkodzenia podczas transportu, kolor/styl/rozmiar błąd musi być towarzyszy zdjęcia lub inne dowody, że wyraźnie pokazuje problem z rzecz otrzymał. Zastrzegamy sobie prawo do pobierać opłatę manipulacyjną na wszystkich rzeczy wracać do innych powodów.
Jeśli chcesz wymienić otrzymane elementy, musisz skontaktować się z nami w ciągu $ returndays $ dni od daty otrzymania zamówienia. I należy płacić dodatkowe wysyłek opłaty ponosić i rzeczy zwrócone powinny być przechowywane w ich oryginalnym statusie.OPINIE Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna naszego biznesu's rozwoju, serdecznie zapraszamy do zostawić pozytywne opinie dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. To będziesz po prostu wziąć ci 1 minutę. Dziękuję!

Więcej danych

Typ artykułu:
Bukiet ślubny
Numer modelu:
S135
Pozycja waga:
0.15kg
Materiał:
Poliester,Elastan,Rayon,Jedwabiu
Pozycja szerokość:
23cm
Nazwa marki:
AYicuthia
Długość produktu:
28cm
Pozycja wysokość:
28cm

Kategoria produktu