.

.

Bateria tableta dla Samsung Galaxy Tab S2 8.0 SM-T710 T713 T715 T719 baterie EB-BT710ABE akumulator akumulatora 4000 mah

Bateria tableta dla Samsung Galaxy Tab S2 8.0 SM-T710 T713 T715 T719 baterie EB-BT710ABE akumulator akumulatora 4000 mah

Ocena klienta:

€ 7.17
Figurka produktu
Na stanie

 Mój przyjaciel :
Jestem bardzo szczęśliwy, że można przeglądać mój strony. Wiem, że jesteś bardzo zainteresowany tym produktem.
Jeśli jest to nowy produkt bez opinie, nie martw się o kwestie jakości. Testujemy każdy produkt przed produktu. Dodaliśmy zakupu informacje, aby uzyskać produkt opinie.
Jeśli produkt ma już sprzedawane, będziemy poprawy jakości w oparciu o informacje zwrotne od kupującego, więc produkty sprzedajemy są najlepsze.
Uwaga specjalna : "Sprzedającego tryb transportu ", to nie można śledzić trajektorii pakietu.WybraćRETS-ekspresowe/Rosyjski transportu lotniczego,Które będą cały proces pakowania. Czas dostawy jest stabilne i szybkie.
O dostawy
1 będziemy sprawdzić nasze produkty przed pakowania i wysyłki, aby zapewnić dobrej ilości i warunkach. Wszystkie produkty są profesjonalnie pakowane i starannie zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczną dostawę.
2 jeśli jest jakość produktu lub części są niekompletne, tak długo, jak można dostarczyć istotnych instrukcji materiałów, będziemy dostarczać państwu usługi zwrotu.
3 gwarantujemy 100% satysfakcji klienta.
4 przed zapewniamy opinie, daj nam szansę, aby błędy, jesteśmy zawsze gotowi zrobić tak!
5 gwarantujemy dostawę w ciągu 72 godzin po potwierdzeniu płatności (z wyjątkiem świąt)
O gwarancji
Kupujący musi zapłacić fracht do sprzedawcy, sprzedawca zakończyła naprawy, i sprzedawca ponosi towarowego do kupującego.
Skontaktuj się z nami
1, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.
2, jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy bardzo chętni do komunikowania się z tobą, aby poprawić nasze usługi.
3 e-mail będzie zazwyczaj odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi jeszcze, prosimy o ponowne wysłanie wiadomości e-mail, a my skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.
Notatki
1 nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie cła lub należności celnych przywozowych.
2, w celu zmniejszenia kupującego podatek importowy lub nawet zwolnione kupującego podatek importowy, będziemy oświadczam, że wartość projektu jest znacznie niższa niż rzeczywista cena wypłacane przez klienta dla projektu.
Opinie
1, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu jesteś oferty, proszę o pomoc, aby zostawić pozytywne 5 gwiazdek zwrotne, a my zrobimy to samo dla ciebie.
2. gdy otrzymasz an niezadowalające produkt, proszę dać nam znać, jeśli masz jakiekolwiek napisane opinie.

Więcej danych

Nazwa marki:
DEPALAI
Certyfikat jakości:
CE
Oryginału lub Nie:
Kompatybilny
Pojemność baterii (mAh):
2801 mAh-3500 mAh
Design:
Bar
Quality:
100% Brand new High Quality
Type:
Mobile phone battery compartment replacement
Function:
Real battery capacity
Package:
Without Package
Place Of Origin:
China
Battery quality:
Li-ion

Kategoria produktu