.

.

Drukarka 3D Jasne PEI Trzymać Arkusz z Taśma Transferowa 468MP 220x220x0.5mm 3D Drukowanie Budować Powierzchni 0.5mm Grubość Hot sprzedaż

Drukarka 3D Jasne PEI Trzymać Arkusz z Taśma Transferowa 468MP 220x220x0.5mm 3D Drukowanie Budować Powierzchni 0.5mm Grubość Hot sprzedaż

Ocena klienta:

€ 4.00 -4 %
€ 4.15
Figurka produktu
Na stanie

 
opisy :
PEI (Polyetherimide) arkusze zapewniają drukowanie 3 D budować powierzchnię, która nie wymaga taśmy, gnojowica, lub kleju. ABS i PLA zarówno trzymać bardzo dobrze na powierzchni, która eliminuje potrzebę wsparcie tratwy wykorzystywane do lepszej przyczepności. drukowane 3 D części będzie stosować się do powierzchni PEI na ogrzewany łóżko, i to będzie zwolnić lub pop off po ochłodzeniu.
cechy :
doskonały do drukowania ABS i PLA (wraz z wielu innych materiałów) bezpośrednio na do drukowania powierzchni bez konieczności stosowania dodatkowych klejów lub taśmy.
pojedyncze 0.8mm blachy instaluje szybko na górze istniejącego budowanie platformy.
folia ochronna straż przed zadrapaniami podczas transportu. usuń film z obu stron przed użyciem PEI blachy.
Reuse dla wielu wydruki, wystarczy przetrzeć dół z alkohol izopropylowy między wydruków dla najlepszych wyników.
działa szczególnie dobrze z Delta stylu 3 D drukarki.
sposób użycia :
istnieją dwie metody do mocowania na PEI do druku łóżko. pierwsza metoda jest po prostu zacisk arkusz do druku łóżko za pomocą klipsów. drugi sposób, pobierz 468 MP Transferu Taśmy i używać go do przyklejenia PEI do druku łóżko.
gdy PEI arkusz jest podłączony, re-level swoje łóżko druku i jesteś gotowa do pracy!
to pomaga przetrzeć powierzchnię dół z alkoholu izopropylowego, alkoholu metylowego, lub mydła w między wydruków. to zapewni PEI jest czyste, i pomóc przyczepność. szlifowanie światła z 2000 grit arkusz papieru będzie również dać PEI więcej życia.
dane techniczne :
kolor : przezroczysty przezroczysty
rozmiar : 220x220x0.5mm/8.66x8.66x0.02 "
1 x PEI Blachy
1x468 MP Transferu Taśmy
 

Więcej danych

Nazwa marki:
ALLOYSEED
Numer modelu:
3D Printer Stick Sheet
Typ artykułu:
Papier ciepła

Kategoria produktu